| lista GPG | forum | chat |
Opis postaci:
Imie: Korin
Płeć: Mężczyzna
Rasa:
Klasa: Wojownik
Cechy:Ekwipunek:


Historia: Mam na imię Korin...
Nie pamiętam skąd jestem ani kim jestem jedyna pamiątką po przeszłości to dziwny miecz o oostrzu czarnym jak noc a zarazem o dziwnym krwistym połysku...Oraz dziwne sny


Nowy wpis:
...Tak widzisz teraz dobrze że są to elf i ork...Większy wymachuje swoim wielkim toporem, dla człowieka był by dwuręczny, jemu zajmuje tylko jedną rękę dźięki czemu może parować udeżenia przeciwnika tarczom. Elf natomiast można by powiedziec tańczy swoisty taniec śmierci wirując i skacząc dookoła orka zadając mu czasami lekkie rany jednym z dwuch mieczy którymi walczy...Obaj wyglądają że są mistrzami w tym czym się parają w walce...Obaj wiedzą że tylko jeden wyjdzie z tej potyczki żywy...Odskakują od siebie na bezpieczną odległość by chwilę odpocząć...Ork zziajany wydaje z siebie głośny gardłowy okrzyk prubująć dodać sobie siły przed nadchodzącym starciem oraz aby sprubować przestraszyć oponenta. Elf tylko usmiecha się drwiąco. Spina się i skacze w stronę Orka. Ów czyni to samo. Błysk i...

...Nagle przenosi cię to małego miasteczka gdzie pewna stra kobieta rozwiesz pranie na linie roziweszonej od jednego okna do drugiego w starej kamienicy. Nagle nie wiadomo czemu pęka jeden z wazonów.
-Łoj nie dobra to wróżba łoj nie dobra. Cos strasznego a zarazemi ważnego sie stało dzisiaj...
...Tymczasem na przeciwległe stornie kontynetu zachodzi krwawo słońce...
-Dzisiaj przelano krew w jakiejś bitwie bądź pojedyku-Mówi bard patrząc na słońce i rozpoczynając swą opowieść...

...Błysk i...

Co dalej?
wybierz tresc opcji
Na ziemie pada ork z podciętym gardłem
Na ziemie zwala się przecięty w pół elf. Nie wiedząc jeszcze co się stało

Jezeli chcesz dostawac informacje o kolejnych wpisach tej rozgrywki GPG, podaj swoj email. Aby nie dostawac juz powiadomien, ponownie podaj swoj email w tym miejscu.

Poprzednie wpisy

Nagle czujesz dziwne zawirowanie w głowie i padasz na ziemię...
...Czujesz się lekki...lekki niczym ptak...mógł byś się wzbić w powietrze ponad najwyższy szczyt góry którą widzsz przed sobą...i robisz to...po chwili kołujesz na górą wznosząc się coraż wyżej...czujesz chłód powietrza smagającego cię po twarzy...nagle udeża cie fala...lecz nie fala powietrza a morska fala...jesteś na statku widzisz mężczyzn uwijających się po pokładzie...Jeden z nich przypomina ci kogos znajomego ale nie możesz sobie przypomnieć kogo...I nagle stajesz orłem lecisz nad wielką równiną upajając się tą wolnością...Daleko pod sobą ujżałeś dwie postacie...zaciekawiony zlatujesz aby się im przyjżecz...Dwie postacie walczą ze sobą...udaje ci się rozpoznać że są to...są to?

tresc opcji glosow %
elf i ork 6 50,0
dwa krasnoludy 2 16,7
krasnolud i ork 2 16,7
dwaj ludzie 1 8,3
człowiek i ork 1 8,3
człowiek i elf 0 0,0
suma: 12 100 :c)


Tak...Korin...tak ci sie wydaje...Rozglądasz się dookoła...Jesteś na jakiejś drodze...brukowanej...prowadzącej przez las...gdzie nie masz pojęcia...Trakt jest wybrukowany...nizebyt wygodne miejsce na leżenie...Jednak obrucz tego coś jeszcze uwiera cie w plecy...siadasz na ziemi i wyciągasz ów przedmiot zza pleców...co to?

tresc opcji glosow %
miecz długi 25 43,1
laska 10 17,2
zdemolowany przedmiot ze strunami 8 13,8
torba 6 10,3
miecz krótki 5 8,6
plecak 4 6,9
suma: 58 100 :c)


Ciemnosc i uczucie dziwnego spadania. Nagle dziwny bol....Otwierasz oczy...Gdzie ja jestem...kim jestem..zaraz zraz...mam na imie..

tresc opcji glosow %
Korin (mężczyzna) 9 32,1
Neisis(k) 7 25,0
Sander(m) 6 21,4
Liora(Kobieta) 4 14,3
Thorin(m) 1 3,6
Borin(m) 1 3,6
suma: 28 100 :c)


(c) 2001, 2002 by coatFreak
Twoje IP: 3.237.16.210